w ,

Postępowania środowiskowe – ABC postępowań przed urzędami

700,00 zł – 800,00 zł

Poczuj się pewniej w postępowaniach środowiskowych w trakcie szkolenia od EcoMS. Naucz się występować przed organami administracji.

Jako specjaliści ds. ochrony środowiska stajemy przed licznymi problemami związanymi z identyfikacją, interpretacją i wdrożeniem obowiązków środowiskowych w naszych przedsiębiorstwach. Zagadnienia związane z występowaniem przed organami administracji często zostawiamy z boku, uznając że wykracza to poza zakres naszych obowiązków. W istocie przecież tak jest, nie można się przecież znać na wszystkim.

Jednak w praktyce, mniej lub bardziej dobrowolnie, bierzemy udział w licznych postepowaniach administracyjnych czy kontrolnych. Czujemy wówczas pewien dyskomfort, spowodowany najczęściej brakiem poczucia panowania nad sytuacją. My znamy to uczucie doskonale.

Dlatego postanowiliśmy przygotować szkolenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej w tego typu sytuacjach. Wychodzimy z założenia, że nie musisz znać szczegółów procedury administracyjnej, ale możesz się dowiedzieć na co zwracać uwagę w jej trakcie i po co, podobnie nie przewidzisz wyników kontroli, ale możesz mieć realny wpływ na jej przebieg.

W trakcie szkolenia wspólnie postaramy się znaleźć odpowiedź na pytania o to:

  1. jak wygląda postępowanie środowiskowe?
  2. na co? i po co? zwracać uwagę?
  3. czy decyzja na korzystanie ze środowiska może zostać unieważniona?
  4. jakie są prawa i obowiązki kontrolowanego w trakcie kontroli WIOŚ?
  5. ile może trwać kontrola i dlaczego tak długo?
  6. jakie kary mogą zostać nałożone za naruszenia wymagań środowiskowych i jak się przed nimi bronić?

Zagłosuj na ten post, aby był bardziej widoczny

EcoMS Consulting sp. z o.o.

Dodane przez EcoMS Consulting sp. z o.o.

Zespół konsultantów tworzących EcoMS Consulting funkcjonuje pod obecną nazwą od początku 2001. Naszymi Klientami jest blisko 1000 firm, z których większość stanowią duże i średnie przedsiębiorstwa składające się na części międzynarodowych koncernów.

Sonda: Co w ofercie szkoleniowej jest dla ciebie najważniejsze?

Sonda: Co w ofercie szkoleniowej jest dla ciebie najważniejsze?

Kultura bezpieczeństwa żywności