Zmień swoje zdjęcie w tle
Wyślij na serwer
Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM sp. z o.o.
Zmień swoje zdjęcie w tle

Funkcjonujemy na rynku od 1999, a naszymi klientami jest ponad 1500 firm. Posiadamy certyfikowany system zgodny z ISO 9001:2015, certyfikat EN ISO 29990:2010 w zakresie usług edukacyjnych, a także opracowaliśmy i wdrożyliśmy w życie Kodeks etyczny.

Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

Informacje o ekspercie
Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM sp. z o.o.
Śląskie
Zabrze

Istniejemy na rynku od 1999 roku, a tak długi okres czynnego funkcjonowania pozwolił nam dobrze rozwinąć oraz usystematyzować prowadzoną działalność konsultingową oraz szkoleniową. Dzięki obsłudze ponad 1500 Klientów uzyskaliśmy odpowiednie doświadczenie, które stanowi podstawę skutecznej realizacji naszych usług. Odpowiednia wiedza oraz praktyka naszych pracowników pozwala spełnić wymagania naszych Klientów. Dzięki kierunkowemu wykształceniu, sukcesywnie uzupełnianemu szkoleniami, studiami magisterskimi i podyplomowymi, jesteśmy na dzień dzisiejszy w stanie obsługiwać firmy bez względu na ich wielkość i rodzaj prowadzonej działalności. Realizujemy projekty związane z budową systemów zarządzania obejmujących certyfikacje grupowe (grupa kapitałowa, grupy firm).

W naszej firmie mamy wdrożony i certyfikowany przez DEKRA System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 oraz EN ISO 29990:2010 w zakresie usług edukacyjnych dla potrzeb kształcenia i szkolenia, wydany przez Polską Akademię Jakości CERT Sp. z o.o.

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy w życie Kodeks etyczny.

Dla bezpieczeństwa oraz zaufania naszych Klientów jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA.

Aneta Kłunduk
Media społecznościowe
Kod plus
9F2W9Q38+PJ