w

Wymagania ISO 14001:2015

861,00 zł – 984,00 zł

Szkolenie pozwala uzyskać wiedzę na temat istoty tworzenia i funkcjonowania systemu zarządzania środowiskowego w organizacji. Zapisz się na szkolenie!

Co zyskujesz

Zrozumienie i umiejętność interpretacji wymagań normy ISO 14001:2015 niezbędną do wdrożenia, ustanowienia, monitorowania i rozwoju systemu zarządzania środowiskowego w organizacji.

Odbiorcy szkolenia

Wszystkie osoby, których celem jest zdobycie, bądź ugruntowanie wiedzy o budowie i wymaganiach systemu opartego o normę ISO 14001:2015.

Zawartość szkolenia

  • System zarządzania – czym jest i czemu służy?
  • Zarządzanie ryzykiem poprzez aspekty środowiskowe
  • Norma ISO 14001:2015 – cel i wymagania

Szkolenia realizowane są w formie online (zdalnie) za pomocą platformy ClickMeeting

Informacje organizacyjne

  • Najpóźniej 3 dni przed terminem szkolenia online zostanie wysłana informacja potwierdzająca przeprowadzenie bądź anulowanie szkolenia.
  • Wraz z informacją potwierdzającą przeprowadzenie szkolenia online zostanie przesłany link z możliwością sprawdzenia połączenia z platformą. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt: Szkolenia@dnvgl.com
  • Na 30 min przed rozpoczęciem szkolenia zostanie wysłany link z dostępem do platformy na e-maile podane przez uczestników

Zagłosuj na ten post, aby był bardziej widoczny

DNV Business Assurance Poland sp. z o.o.

Dodane przez DNV Business Assurance Poland sp. z o.o.

13 500 specjalistów Grupy DNV zatrudnionych w ponad 100 krajach skupia się na pomaganiu naszym klientom, żeby uczynić świat bezpieczniejszym, inteligentniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska.

Kurs dla Audytorów Wiodących, rozszerzenie wg normy ISO 14001

Szkolenie na audytora wiodącego wg normy ISO 14001:2015